V TOMTO VYDÁNÍ DOPORUČUJEME:

Spolehlivá ochrana pro práci s chemikáliemi –

kombinéza do nebezpečných podmínek

V prostředích s nebezpečnými chemickými látkami si každý rád a dobrovolně oblékne kombinézu, která zajišťuje ochranu a zároveň je pohodlná. Nová kombinéza od společnosti DuPont ‘Tychem® 6000 F FaceSeal’ se vyznačuje několika inovativními prvky včetně přiléhavého gumového těsnění kolem masky, zaručujícího těsnost masky bez použití těsnicí pásky a včetně připevněných rukavic poskytujících kontinuální ochranu před chemickými látkami od rukávu k rukavici.

Kromě toho  oblek umožňuje  zadní vstup, který zajišťuje ucelenou ochranu těla zepředu. Kombinéza ‘Tychem® 6000 F FaceSeal’ poskytuje lepší ochranu před chemickými látkami ve srovnání se standardními kombinézami a používá se snáz, než plynotěsný oděv: umožňuje delší dobu nošení, je pohodlnější a nevyžaduje žádné školení ohledně používání ochranných dýchacích zařízení, a žádnou údržbu. Tato kombinéza je vyrobená z jedinečného materiálu ‘Tychem® F’ a  poskytuje ochranu před organickými i vysoce koncentrovanými anorganickými chemickými látkami. Mezi její další výhody patří např. elastické kotníky a pas, který zajišťuje větší volnost pohybu.

Hlavní vlastnosti – důležité detaily

  • lehká, <500 g na kombinézu
  • gumové těsnění obličeje pro kompatibilitu s celoobličejovými maskami bez nutnosti použití těsnicí pásky
  • zadní vstup s dvojitými klopami, patentními knoflíky a zipem pro vyšší ochranu uživatele
  • připevněné antistatické ponožky s vnějším překrytím obuvi
  • připevněné vnitřní rukavice s vysokým stupněm ochrany před chemickými látkami
  • datum výroby vytištěné na štítku na krabici

Oblek ‘Tychem® 6000 F FaceSeal’ je díky svému propracovanému zadnímu vstupu se dvěma klopami ideální kombinézou do nebezpečných podmínek a pro práci s chemikáliemi. Tato lehká kombinéza má i připevněné vnitřní rukavice, antistatické ponožky a přiléhavé těsnění masky – je ideální pro ochranu před organickými a vysoce koncentrovanými anorganickými chemickými látkami.

www.dupont.cz